E-szkolenia dla nauczycieli - narzędzia do zdalnej komunikacji z uczniami

W związku z koniecznością wprowadzenia nauki na odległość firma O.K. Ośrodek Kursów proponuje Państwu internetowe szkolenia dla nauczycieli – obsługa narzędzi do zdalnej komunikacji z uczniami.

ClickMeeting

cena 149 zł brutto/1 os.
(rabaty przy większej liczbie osób)

ClickMeeting – oparta o przeglądarkę internetową platforma do webinarów i wideokonferencji, oferuje m.in. narzędzie do prezentacji slajdów, obrazów i filmów, a także udostępniania pulpitu, umożliwiające przy tym wspólne przeglądanie dokumentów i współpracę. Jest to narzędzie służące prowadzeniu lekcji on-line, prezentowaniu treści oraz rozmów w postaci czatu. Możliwe jest również nagrywanie spotkania, korzystanie z tablicy z narzędziami do rysowania, a także udostępnianie ankiet i testów.

Darmowe 7-dniowe konto próbne ClickMeeting obejmuje 25 uczestników, 15 minutowe sesje, max. 2 prezenterów, max. 4 strumienie wideo, max. 30 minut nagrań oraz przechowalnię plików o wielkości 64 MB.

Microsoft Teams

cena 199 zł brutto/1 os.
(rabaty przy większej liczbie osób)

Microsoft Teams – zaawansowany komunikator internetowy, dzięki któremu można pracować zarówno z całą klasą, jak i indywidualnie, z wybranym uczniem. Microsoft Teams pozwala udostępniać materiały i zadania w trybie on-line, a uczniowie i nauczyciele mogą współpracować przy pomocy czatu. Daje on również możliwość współdzielenia plików, udostępniania ekranu nauczyciela, oceny prac uczniów czy po prostu przesyłania im informacji zwrotnych. Podczas zajęć można wykorzystać funkcje prezentacji i tablicy, przy użyciu tekstu pisanego, audio jak i video. Lekcja może być też nagrywana i odtworzona w trybie offline w dowolnym momencie. Warto wiedzieć, że usługa Office 365 dla edukacji pozwala korzystać ze znanych aplikacji takich jak Outlook, Word, Excel, PowerPoint czy OneNote.

Do końca 2020  roku dostępne będą wszystkie funkcjonalności korporacyjnej, najbogatszej wersji narzędzia MS Teams, i nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tej promocji korzystali użytkownicy indywidualni (w tym nauczyciele) w ramach pakietu Freemium.

Google Classroom

cena 149 zł brutto/1 os.
(rabaty przy większej liczbie osób)

Google Classroom – To bezpłatna usługa dla szkół, organizacji non-profit oraz użytkowników korzystających z osobistego konta Google. Ułatwia ona uczniom i nauczycielom komunikację w szkole i poza nią. Umożliwia ona nauczycielom tworzenie wirtualnych klas oraz zadawanie, odbiór i ocenę prac wykonanych przez uczniów. Platforma integruje się z innymi, także bezpłatnymi, narzędziami Google, takimi jak Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Dysk, Kalendarz, Mapy, YouTube, czy też poczta Gmail. Dzięki temu, w zależności od potrzeby, uczniowie mogą współpracować przy tworzeniu prezentacji czy raportów, jak również wykonywać prace samodzielnie.

Zoom

cena 149 zł brutto/1 os.
(rabaty przy większej liczbie osób)

Zoom – Aplikacja Zoom ma w swojej ofercie wiele możliwości takich jak: spotkania wideo czat, szkolenia online, a nawet wideokonferencje. Narzędzie jest idealne do współpracy w grupach, dlatego też chętnie korzystają z niego nauczyciele języków obcych. Umożliwia podział uczniów na pary i obserwowanie prowadzonych przez nich konwersacji. Podczas wyświetlania dokumentów można również na nich pracować. Nauczyciel może poprosić poszczególnych uczniów o uzupełnienie tekstu bądź wykonanie jakość zadania na udostępnianym dokumencie. Program Zoom udostępnia pracę bezpłatnie podczas 40 minutowych sesji.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu: hania@ok-kursy.pl / biuro@ok-kursy.pl,  tel. 515 502 021 / 605 765 135

Call Now Button